Celkový počet zobrazení stránky

streda 25. februára 2015

Začnime komunikáciou - Michal Boťanský V sobotu 21.02.2015 v Želiezovciach bol špeciálnym hosťom nášho stretnutia Michal Boťanský. Je to človek, ktorý inšpiruje a pomáha ľudom prekonávať ich vnútorne limity.

Seminár bol interaktívny a rozdelený na dve 45 minutové bloky, v ktorých hovoril na nami vybrané témy: komunikácia a ako pracovať efektívne.

Michal začal šokujúcimi informáciami, čo okamžite upútalo pozornosť. Jeho schopnosť vnímať publikum a dať mu zo seba maximum sa prejavila v plnej kráse.

V prvej téme - Začnime komunikáciou, nám Michal predstavil v úplne v inom svetle napr.: podanie ruky, dávanie komplimentov, pozdrav, počúvanie, reč tela, pýtanie sa správnych otázok, empatiu .... „maličkosti“, o ktorých sme ani len netušili, aký význam zohrávajú v našej komunikácii.

Počas prestávky sme si pochutnali na výborných zákuskoch od Denisky Mártovej .

V druhej časti, Michal hovoril na tému – Ako pracovať efektívne.  Dal nám na to niekoľko konkrétnych typov, riešení a čo je vynikajúce pár ich aj predviedol.

Po ukončení programu chvíľu zostal medzi nami a tak bol priestor na fotenie a otázky...   

Veď posúďte sami, fotky hovoria za všetko:

 Pre viac fotiek- KLIKNITE TU

Aj touto cestou ďakujem Michalovi Boťanskému, že prijal naše pozvanie a osobne nám povedal viac ...  Verím, že čoskoro ho budeme môcť opäť privítať u nás.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára