Celkový počet zobrazení stránky

sobota 21. novembra 2015

Koľko stojí šálka kávy s benefitmi? Pri stole sa zastavil mladý par. Hneď na úvod sa mi pochválili, že sú veľkí kávičkári. O hube Reishi už počuli, ale o káve s touto hubou ešte nie.  Boli o to zvedavejší, ako tento čierny mok s hubou môže chutiť.

 Po krátkom rozhovore som zistil, že ich chuti by asi najviac ulahodila káva      "3 v 1". Pripravil som im ju a čakal na ich reakciu... Medzitým sme sa stihli porozprávať o hube Reishi (Ganoderme) a jej benefitoch a o tom, aký to bol výborný nápad pridať ju do kávy. Na koniec zhodnotili, že káva im chutí síce ináč, ako na čo sú zvyknutí, no chutí lahodnejšie ... „ Áno, trafil som sa“ :)

Potom prišla na rad téma cena. Koľko vlastne stojí takáto káva s benefitmi ? 

... ostali milo prekvapení!

 Ukázali oproti cez chodbu na automat, kde si bežne kupujú kávu aj niekoľkokrát denne... Povedali mi, že v tom automate porcia kávy stojí 30 centov. Cena jednej porcie kávy s Ganodermou sa pohybuje od 20 do 50 centov.


Nemysleli si, že káva s Ganodermou môže byť cenovo tak dostupná.

Pozrel som sa aj osobne na ceny kávy v automatoch v meste a tu sú výsledky:

Cena jednej porcie kávy z automatu sa pohybuje od 0,20 do 0,70 - EUR
Cena jednej porcie kávy s Ganodermou sa pohybuje od 0,20 do 0,50 - EUR

 Ak Vás tento článok zaujal a chceli by ste vyskúšať kávu s Ganodermou osobne, vyberte si z ponuky na mojej stránke. Napíšte mi a ja vám pošlem vzorku na ochutnávku zadarmo - VYBERTE SI KÁVU -


video: Čo hovoria o Reishi lekári, športovci a ďalší ... 
Môžete si prečítať môj ďalší blog:  Prečo by sme mohli piť inú kávu?


_______________________________________________________________________________________________________________________________


Káva + Tofu = chutná maškrta

čo tak to vyskúšať?
Pre celý recept - KLIKNITE TU -


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára